Bratislavská integrovaná doprava

Súťaž na vytvorenie nového návrhu UX a UI dizajnu Mobilnej aplikácie IDS BK


Spoločnosť Bratislavská integrovaná doprava, a.s. (BID, a.s.) vyhlásila verejnú súťaž návrhov na zákazku: Vyhotovenie nového návrhu UX a UI dizajnu Mobilnej aplikácie IDS BK – Cestujeme jednoduchšie.


Do súťaže návrhov je možné prihlásiť sa prostredníctvom systému EVO, a to najneskôr do 08.10.2023.

Nový návrh UX a UI dizajnu aplikácie musí byť prioritne zameraný na prehľadnosť, jednoduchosť produktu a zohľadňovať potreby jeho používateľov. V súťaži návrhov budú udeľované ceny a odmeny. Podrobnosti nájdete v Oznámenie o vyhlásení súťaže, ktoré bolo zverejnené vo vestníku verejného obstarávania.

BID, a.s. - organizátor Integrovaného dopravného systému v Bratislavskom kraji (IDS BK) – spustila Mobilnú aplikáciu IDS BK do prevádzky v roku 2018. Aplikácia umožňuje nákup cestovných lístkov vrátane električeniek (t.j. predplatných cestovných lístkov), vyhľadávanie spojení z miesta na mape či výberom z najbližších zastávok, zobrazenie cestovného poriadku ktorejkoľvek linky v IDS BK, informácie o novinkách, výlukách a zmenách v doprave. Cestovné lístky zakúpené v mobilnej aplikácii platia vo všetkých spojoch Integrovaného dopravného systému v Bratislavskom kraji, t.j. v mestskej hromadnej doprave prevádzkovanej Dopravným podnikom Bratislava, v regionálnych autobusoch ARRIVA Mobility Solutions a v regionálnych vlakoch Železničnej spoločnosti Slovensko.


Dátum: 04.09.2023
Bratislavská integrovaná doprava, a.s.
Jankolova 6
854 01 Bratislava 5
Slovenská republika

Mgr. Eva Vozárová
Hovorkyňa
Ak ste zamestnanec oddelenia komunikácie alebo zástupca médií, prosíme, kontaktuje priamo hovorcu spoločnosti. Radi odpovieme na všetky Vaše otázky o našich aktivitách alebo plánoch do budúcnosti.